Aromacı Abi Mağazasında bulunan tüm ürünlerin, öncelikle Aromacı Abi Ailesi üyeleri tarafından tüketildiğini, ‘İğneyi Kendine, Çuvaldızı Başkasına Batır’, Ata sözümüzün, Aromacı Abi ailesinde bu şekilde karşılık bulduğunu belirmek isteriz. Mağazamızda bulunan ürünlerin hazırlanma süreçlerini planlarken, Tarafımıza ‘kurumsal bir firma anlayışına sahip firmaların, hijyen ve kalite prensipleri nasıl olmalıdır?’ sorusunu sorduk ve firmamız bünyesinde bulunan yetkili arkadaşlarımızın tartışmalar sonucunda aşağıdaki sloganı bulduklarını ve bu yolu takip ettiğimizi belirmek isteriz:
❝Tarafımıza, bir ürünün nasıl servis edilmesini istiyorsak eğer, bizlerde o hassasiyet ile müşterilerimize hizmet sunmalıyız’’
Vizyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz alanlarda uluslar arası standartlarda iş yapmak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve sektörümüzde verilen hizmet ve ürün kalitesini geliştirmektir.
Misyonumuz
Müşterilerimiz ortaklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmak. Bilgi ve teknolojimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunmak.