Aromacı abi

Aroma Tavsiyeleri

Her kişinin zevkleri ve tercihleri farklı olduğu için mevzu bahis konu aroma olduğu zaman, bu işin doğruları ya da yanlışları yoktur. Aroma konusunda sadece kişi tarafından sevilenler ve sevilmeyenler vardır. Bu yüzden biz dahil hiç kimse, aroma konusunda size kesin yargılarda bulunamaz. Bu konudaki en doğru karar verici merci her zaman bizzat siz ve sizin damak zevkiniz olacaktır. Bu konuda bizim elimizden gelebilecek en fazla şey ancak size yol göstermek olabilir. Aroma tavsiyeleri adlı bu yazımızın da temel amacı tam olarak budur. Lütfen okumaya devam ediniz.

1) Five Pawns Castle Long:

Amerika, Kaliforniya merkezli Five Pawns firmasının en meşhur, hatta belkide Dünyadaki en meşhur e-sıvı aromasıdır. Firmanın maharetli mixolojistlerinin elinden çıkan bu tarif, firmanın şimdiye kadar onlarca lezzet ödülünü evine götürmesini sağlamış özel bir tariftir.

Tarifin içeriğinde kentucky bourbon, kavrulmuş badem, esmer şeker ve hindistan cevizi bulunmaktadır. Üretici firma, bu tarifi Castle Long ve Castle Long Reserve olarak 2 farklı isimle piyasaya sürmektedir. Normali ile reserve arasındaki fark, reserve adlı tarifin meşe fıçısında demlenmesinden kaynaklı sahip olduğu odunsu (oak) lezzet notalarıdır. archicad crack

Not: Tarif bütün gün tüketmeye uygun olmayabilir. Lezzet olarak barındırdığı bileşenler oldukça doyurucu, tok aroma çeşitleridir.

2) Dinner Lady Lemon Tart:

2016 yılında İngiltere’de kurulmuş olan Dinner Lady firmasının, piyasaya sürmüş olduğu ilk e-sıvı tarifidir. Ürün Dünya çapında inanılmaz bir başarı yakalamış olup, satış rekorları üzerine rekoru kırarak Dinner Lady’nin e-sıvı piyasasında kalıcı bir başarı yakalamasını sağlamıştır. Günümüzde firma yetkilileri, Dinner Lady’nin yakalamış olduğu bu büyük başarının en büyük mimarının lemon tart olduğunu belirtmekteler.

Tarifin içeriği tam anlamıyla; rendelenmiş limon kabuklarıyla servis edilen, kremalı ve limonlu yumuşacık bir kektir. Bütün gün tüketmeye uygundur.

3) Cuttwood Boss Reserve:

Cuttwood ismini sanırım duymayan kimse kalmamıştır. Bunun çok iyi bir nedeni var, Kaliforniya merkezli, e-sıvı üretimi konusunda liderler liginde olan Cuttwood Dünyada en çok sevilen ve en çok tercih edilen 2 aroma tarifinin yaratıcısıdır. Bahsi geçen bu tarifler Boss Reserve Unicorn Milk’tir. Bu iki tarifin sektörde farklı isimlerle muhtemelen bir çok kopyasına şahit olmuşsunuzdur, hemen hemen her firma bu tarifi bünyesine katmaya çalışmış olsalar da şimdiye kadar başarılı bir kopyasını oluşturabilen henüz çıkmamıştır. Özellikle Boss Reserve, tarifinin oldukça kompleks bir yapısı bulunmasından dolayı eşi benzeri olmayan oldukça özel, gurme bir tariftir.

Tarifin içeriğinde; Muz, bal, karamel, kavrulmuş çerez, çıtır kraker, krema ve kahvaltılık gevrek bulunmaktadır.

Not: Tarif içerik olarak ağır ve bütün gün tüketmeye uygun değilmiş gibi görünse de, tam tersi bütün gün rahatlıkla tüketebileceğiniz bir pürüzsüzlüktedir. terraria descargar

Tarife Safir Kimya tarafından verilen lezzet puanı: 9.5/10 , aroma tavsiyelerinin arasındaki en parlak yıldız, firma olarak bizim gözümüzde Boss Reserve. ?

4) Halo Tribeca:

E-sıvı sektöründe t-bacco tarifi denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan Halo, elit düzeyde tam otomasyon üretim yapan bir elin sayısını geçmeyen nadir firmalardan biridir. 2011 yılında Amerika’nın Florida eyaletinde kurulan Halo, bugün günümüzde 200’den fazla ülkede, yüzlerce çalışanıyla beraber üretimlerine ve satışlarına her geçen gün güçlenerek devam etmektedir. Firmanın ağır toplarından birisi olan Tribeca, firmaya Dünya çapında bugüne kadar yarışmalarda ve fuarlarda 20’den fazla lezzet ödülü kazandırmıştır.

Tarifin içeriğinde; Karamel,vanilya, karışık çerez ve özel harman t-bacco yaprakları bulunmaktadır.

Not: Oldukça doyurucu ve tok bir tariftir. Bütün gün tüketemeyebilirsiniz.

5) Vampire Vape Heisenberg

Vampire vapeyi bir aroma firması olarak biliyor olabilirsiniz ancak aynı zamanda kendileri yurtdışında e-sıvı üretimi konusunda oldukça bilinen ve sevilen bir firma. Aroma üretimi tarafları diğer firmalar gibi yasaları delebilmek adına başvurdukları bir yol. İşin içerisinde n* olmadığı zaman, satış yapabilmek için izin almak çok daha kolay hale geldiği için bir çok firma Vampire Vape gibi bu yola başvuruyor.

Heisenberg, hem iç piyasada hem de dış piyasada inanılmaz ünlü bir tarif ve on binlerce seveni bulunuyor. Sevenler hiç de haksız değiller, çünkü Heisenberg eşi benzeri olmayan, iki elin parmaklarını geçmeyen sınırlı sayıdaki leziz tariflerden birisi.

Tarif içeriğinde; Orman meyveleri, anason ve buz yer alıyor. Lezzetini kabaca tarif etmek istersek, Heisenberg için orman meyveleriyle hazırlanmış serinletici bir frozen diyebiliriz.

Not: Kış aylarında bütün gün tüketemeyebilirsiniz ancak yazın yanınızdan ayırmayacağınız tariflerin arasında yerini alacaktır.